11 czerwca 2017 Udostępnij

Chlorofil – ukrywany fenomen zdrowia i eliksir młodości

Wiele osób czerpie przyjemność ze spędzania czasu na słońcu. Gry regularnie przebywać będziemy w jego promieniach czujemy się lepiej i wyglądamy zdrowiej. Jednak mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest upłynniona forma światła słonecznego a więc chlorofil.

Jest on bardzo ważny, tak samo cenny jak promienie słoneczne. Zycie nie jest możliwe bez słońca, ale nie powstanie także bez chlorofilu. Chlorofil to płynna energia słoneczna, regularne picie drinków chlorofilowych sprawi, że na skórze będzie opalony odcień. Spożywanie go w dużych ilościach będzie jak kąpiel słoneczna dla naszych organów wewnętrznych. Cząsteczki chlorofilu różnią się tylko jednym atomem od cząsteczek ludzkiej krwi. Uzdrawia narządy, oczyszcza je a nawet niszczy wrogów żyjących w naszym organizmie. Można mówić o chorobotwórczych bakteriach, grzybach, komórkach rakowych. Więcej na https://duochlorofil.pl/sklad-i-opinie-naukowe 

Właściwości chlorofilu

Chlorofil bardzo ważny dla ludzi, którzy nie mają odpowiedniej dawki słońca, między innymi pracowników biur, dużych miast, osób które są przemęczone oraz zestresowane. Zielenina będzie się cechować zawartością dużej ilości tlenu w chlorofilu. To również bogactwo składników odżywczych, najbardziej zasadowe pożywienie, jakie znajduje się na naszej planecie. Jeśli uzupełniamy naszą dietę o takie składniki będziemy mieli odpowiedni poziom pH krwi i będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem.

Wpływ chlorofilu na zdrowie

W liściach roślin pod wpływem światła słonecznego będzie dokonywać się proces fotosyntezy, w którym pochłaniany będzie dwutlenek węgla zawarty w powietrzu. Chlorofil to zielony pigment, który będzie abosorbował światło słoneczne i dalej przemienia się w energię chemiczną. W wyniku rozbicia się cząstek wody i łączenia atomów wodoru oraz tlenu z węglem i tlenem tworzą się węglowodany. To wszystko dzieje się przy obecności chlorofilu. Spożywanie w dużych ilościach chlorofilu sprawia, że można oczekiwać na oczyszczające działanie w układzie pokarmowym i wydalniczym, to zaś sprawia, że mamy skuteczne oczyszczenie krwi, limfy oraz płynów wewnątrzkomórkowych.

Jeśli uda się nam doprowadzić do oczyszczenia ciała zagwarantujemy sobie lepsze trawienie, przyswajanie a właściciel takiego ciała ma dużo energii oraz wigoru. Słabość czy choroba nie ma oparcia w oczyszczonym i odżywionym odpowiednio organizmie. Jeśli natomiast nasze tkanki są otłuszczone i osłabione będą narządy wewnętrzne to niestety nasz organizm będzie miał poważny problem z zachowaniem zdrowia. Soki z zielonych warzyw mają cenne enzymy, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód i także pokaźną dawkę witamin.

Jakub Poznański

Redakcja allridemoto.pl